AED

Onze vereniging heeft behoefte aan een AED apparaat zodat we die mee kunnen nemen naar de evenementen die we als EHBO begeleiden.

De kosten hiervan zijn echter aanzienlijk en we kunnen hiervoor alle hulp gebruiken.

Op dit moment hebben we de mogelijkheid om een AED apparaat gedoneerd te krijgen door Caiway en DELTA. Wanneer minimaal 40 mensen uit Made zich via onze EHBO vereniging aanmelden voor een glasvezelabonnement van deze providers, zullen zij samen een AED apparaat t.w.v. € 2000 doneren!

Help ons dan ook om dit mogelijk te maken. Ga je voor glasvezel? Meld je dan aan via onze vereniging!

Hoe kan ik me aanmelden via EHBO?

Heel simpel. Maak gebruik van onderstaande QR-code of link om jou aanmelding te regelen. Je komt dan, via ons scherm waar instaat dat de EHBO glasvezel aanbeveelt, terecht op de website van Caiway of Delta. Voer daar je gegevens in en je telt mee voor de vraagbundeling én de EHBO.

Caiway: http://aklam.io/wCsC3u 
DELTA: http://aklam.io/2GR32e

We hebben tot 21 juli om dit samen met een ieder die de EHBO een warm hart toedraagt om dit voor elkaar te krijgen. Wij hopen op de inwoners van Made om dit samen met ons mogelijk te maken!

Categories:

Tags:

Comments are closed